EN GARÁŽ
 

AKČNÍ NABÍDKY
JEN PRO VÁS

◄   ZPĚT na výpis novinek

U NÁS PRÁZDNINY NEKONČÍ

Léto sice končí, ale u nás prázdninové letní ceny pokračují. Připravili jsme pro Vás SPECIÁLNÍ EDICI vozů FORD MONDEO Titanium a S-MAX Titanium, v několika barevných provedeních s metalickým lakem, motorem 2.0TDCi, AWD, výkonem 132 kW/180 koní a 6stupňovou převodovkou PowerShift. 

 

FORD MONDEO Titanium nabízí přitažlivý a moderní design, neobyčejnou dynamiku a hospodárnost, promyšlenou konstrukci, precizní dílenské zpracování a nejmodernější technologie. Vybrané vozy Ford Mondeo Titanium prodáváme v rámci SPECIÁLNÍ EDICE se slevou až 285 090 Kč, za cenu již od 749 000 Kč vč. DPH.

 

 

 

FORD S-MAX Titanium disponuje inteligentní technologií, oslňujícím vzhledem,  strhující dynamikou, precizní ovladatelností, flexibilitou, praktičností a hospodárnost má v genech. Díky paletě inteligentních technologií je Ford S-MAX Titanium jedním z nejdůmyslnějších pěti až sedmimístných  vozů na trhu. V naší SPECIÁLNÍ EDICI nyní pořídíte  model S-MAX Titanium se slevou až 328 000 Kč, za cenu již od 849 000 Kč.

 

 

 

 


Neváhejte dlouho, vozy z naší SPECIÁLNÍ EDICE mizí rychle. Vyžádejte si od nás nezávaznou testovací jízdu nebo si prohlédněte naši nabídku vozů ze SPECIÁLNÍ prázdninové EDICE.

 

  
 


Poslat mailem Vytisknout
 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok